Lag og organisasjonar i Vik

Her finn du kontaktinformasjon på alle Lag og organisasjonar i Vik.

Kvart Lag og organisasjon som har oppgitt ei e-post adresse kan sjølv vedlikehalde informasjonen ved å velje "Logg inn". Brukarnamn er alltid e-post adressa som står oppført.

Likeeins kan nye Lag og organisasjonar registrere seg ved å velje "Ny oppføring". Dette betingar at ein har ei e-post adresse.

Andre henvendelsar kan sendast til postmottak@vik.kommune.no

 


4-H Andre
Beitelag/bondelag/sau og geit Bridgeklubb
Bygdelag / grendalag Eldrelag / råd / Pensjonistlag
Fellesråd / sokneråd mm Funksjonshemma
Grunneigarlag Helselag m.fl.
Husflidlag Idrettslag / klubb
Kor/korps/musikk-songlag Produsentlag
Revmatikerforening Skogeigarlag
Skyttarlag Småbåtlag
Turlag Ungdomslag/ungdomsklubb

Viser 10 tilfeldig utvalde

For å sjå andre lag og organisasjonar, klikk på kategoriene over eller gjer eit søk.

AA Anonyme Alkoholikarar

Kategori
Andre
Kontaktperson
Oddvar Tryti
Telefon
416 60 665
E-post
oddvartryti@hotmail.com

Dixielanders

Kategori
Kor/korps/musikk-songlag
Kontaktperson
Morten Midlang
E-post
morten.midlang@sognekraft.no

Vik Røde Kors Hjelpekorps

Kategori
Andre
Kontaktperson
Dariusz Hauderowicz - For Hjelpekorpset: Knut Mykkeltvedt
Telefon
954 67 964
E-post
post@rkvik.no

Feios Idrettslag

Kategori
Idrettslag / klubb
Kontaktperson
Roger Ulvestad
Telefon
938 17 336
E-post
roger.ulvestad@gmail.com
Nettside
www.feios.no/feios/feios-idrettslag

Vik Idrettslag

Kategori
Idrettslag / klubb
Kontaktperson
Erling Stadheim
Telefon
91 31 02 84
E-post
erling@rettshjelp.vik.no
Nettside
www.vikil.no/

Formiddagstreff

Kategori
Fellesråd / sokneråd mm
Kontaktperson
Kirsti J. Hopperstad
E-post
kirsti.jelle.hopperstad@vik.kommune.no

Vik Revmatikerforening

Kategori
Revmatikerforening
Kontaktperson
Irene Nummedal

Vik Husflidslag

Kategori
Husflidlag
Kontaktperson
Ingebjørg Kongslien
Telefon
970 73 996
E-post
kongslien@hotmail.no

Arnafjord Skyttarlag

Kategori
Skyttarlag
Kontaktperson
Bjarne Engum
Telefon
917 30 053
E-post
bjarne_engum@hotmail.com

Vangsnes skogsveglag SA

Kategori
Skogeigarlag
Kontaktperson
Runar Vangsnes Voll