Lag og organisasjonar i Vik

Her finn du kontaktinformasjon på alle Lag og organisasjonar i Vik.

Kvart Lag og organisasjon som har oppgitt ei e-post adresse kan sjølv vedlikehalde informasjonen ved å velje "Logg inn". Brukarnamn er alltid e-post adressa som står oppført.

Likeeins kan nye Lag og organisasjonar registrere seg ved å velje "Ny oppføring". Dette betingar at ein har ei e-post adresse.

Andre henvendelsar kan sendast til postmottak@vik.kommune.no

 


4-H Andre
Beitelag/bondelag/sau og geit Bridgeklubb
Bygdelag / grendalag Eldrelag / råd / Pensjonistlag
Fellesråd / sokneråd mm Funksjonshemma
Grunneigarlag Helselag m.fl.
Husflidlag Idrettslag / klubb
Kor/korps/musikk-songlag Produsentlag
Revmatikerforening Skogeigarlag
Skyttarlag Småbåtlag
Turlag Ungdomslag/ungdomsklubb

Viser 10 tilfeldig utvalde

For å sjå andre lag og organisasjonar, klikk på kategoriene over eller gjer eit søk.

Vik Sporhundlag

Kategori
Andre
Kontaktperson
Bernt Skogsrud
Telefon
481 25 126
E-post
Bernt.Gunnar.Skogsrud@vik.kommune.no

NFU Vik - Balestrand lokallag

Kategori
Funksjonshemma
Kontaktperson
Leiar Per Tollefsen/kommunekontakt: Oddveig Fimreite
Telefon
915 61 706
E-post
pertollefsen14@msn.com; oddveigf@gmail.com
Nettside
www.nfunorge.org/view.cgi?&link_id=0.3495.8526&session_id=0

Vik Pensjonistlag

Kategori
Eldrelag / råd / Pensjonistlag
Kontaktperson
Oddbjørn Helgås
Telefon
416 11 877
E-post
oddbjhel@online.no

Fresvik Skulekorps

Kategori
Kor/korps/musikk-songlag
Kontaktperson
Siv Settevik
Telefon
416 60 685
E-post
ssettevik@gmail.com

AA Anonyme Alkoholikarar

Kategori
Andre
Kontaktperson
Oddvar Tryti
Telefon
416 60 665
E-post
oddvartryti@hotmail.com

Modig Idrettslag

Kategori
Idrettslag / klubb
Kontaktperson
Siri Wølneberg Bøthun
Telefon
975 14 784
E-post
siri@sbnatur.no
Nettside
www.facebook.com/group.php?gid=2343439827

Søndagsskule i Fresvik

Kategori
Fellesråd / sokneråd mm
Kontaktperson
Knut Olav Ekeberg
E-post
knut.o.ekeberg@gmail.com

Dixielanders

Kategori
Kor/korps/musikk-songlag
Kontaktperson
Morten Midlang
E-post
morten.midlang@sognekraft.no

Vik Bygdekvinnelag

Kategori
Helselag m.fl.
Kontaktperson
Marit Karin Hove
Telefon
902 80 118
E-post
maritkah@hotmail.com

Vik Grunneigarlag

Kategori
Grunneigarlag
Kontaktperson
John Holstad
Telefon
95 25 19 88